Zásady vrátenia peňazí

Spokojnosť zákazníka je pre nás dôležité. Berieme nesmierne pyšní na poskytovanie vynikajúcej kvality výrobkov a naším cieľom je zabezpečiť, aby že naši zákazníci sú spokojní a spokojní s ich nákupom. Prinášame to najlepšie pre našich zákazníkov. Vrátenie peňazí sa vzťahuje:

Do 30 dní od dátumu nákupu, ak nie ste spokojní so svojím nákupom.

Plnú náhradu mínus náklady na dopravu budú mať len vtedy, ak je žiadosť o vrátenie obdržané do 30 dní od dátumu nákupu. Môžete požiadať o vrátenie peňazí prostredníctvom e-mailu, alebo môžete kontaktovať náš tím zákazníckej podpory pre rovnaký.

Ak sa z akéhokoľvek dôvodu, alebo nevyhnutných okolností, kedy je objednávka nie je dodaný nami potom príkaz musí byť zrušený.

Všetky produkty musia byť vrátené nárok na vrátenie.

Prepravné a manipulačné poplatky

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa vrátenia Vašej objednávky, prosím kontaktujte náš tím zákazníckej podpory. Poštovné a balné je zdarma nevratná a balík by mal byť prijatý nás do 30 dnů.Balíček by mal byť starostlivo zabalené tak, aby nedošlo k akémukoľvek poškodeniu Obsah v ňom. My, v našom uváženia, môže odmietnuť alebo vrátiť akýkoľvek produkt, ktorý bude odoslaný na vrátenie peňazí v prípade nálezu poškodenia. Akonáhle je prijatý balíček a potvrdzujem nami, úver bude vydaná na vašej karte, a to by sa odrážať vo vašej karte kedykoľvek medzi 2 až 5 týždňov v závislosti na banke, ktorá vydala karta. Vezmite prosím na vedomie, že 5% opätovné osadenie poplatok sa vzťahuje na všetky výnosy.